Celkem 18 fotografií, zobrazit všechny

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Prodejce:
realitní makléř: Dušan Machala
Dušan Machala
telefon: 731991222
dusan@machalareality.cz

Prodej domu - penzionu 346m2 s pískovcovým sklepem, Arnoltice, okres Děčín

Cena:
4.900.000 ,-
Popis nemovitosti:

Prodej domu – penzionu 346m2 s pískovcovým sklepem, Arnoltice, okres Děčín, včetně projektu rekonstrukce a pravomocného stavebního povolení.
Nabízíme k prodeji dům s podnikatelským záměrem ubytovacích služeb.
Nemovitost se nachází na jedinečném místě, v obci Arnoltice u Děčína. Obec i blízké okolí je turisticky vyhledávaná a velmi oblíbená lokalita uprostřed unikátní krajiny Českosaského Švýcarska. Za zmínku stojí například biotop Nový Svět, který je přímo v obci Arnoltice, dále 8km vzdálená obec Hřensko, která nabízí nespočet turisticky známých a vyhledávaných míst jako je například Pravčická brána a soutěsky. V blízkém okolí je také vyhlídka Belveder na Labské Stráni, vyhlídka Růženka v obci Růžová atd.
Budova má zastavěnou plochu 172 m² a celková plocha pozemku je 899m². Nemovitost se prodává včetně kvalitně a detailně vypracovaného projektu a stavebního povolení na stavbu penzionu. V návrhu se počítá se zvýšením počtu pokojů k užívání ve všech podlažích, včetně podkroví. Rekonstrukce v interiéru již započala bouracími a úklidovými pracemi.
Na pozemku je velký pískovcový klenutý sklep, v němž se nabízí realizace vinného sklepa a jeho využívání k příjemnému posezení. Brána ve spodní části nemovitosti umožňuje vjezd na pozemek, kde se mohou umístit parkovací místa pro hosty. Také je možno využít samostatně stojící altán, jako další volnočasové místo (třeba s grilem) pro návštěvníky penzionu.
Tuto nemovitost vřele doporučujeme vzhledem jejímu umístění a potenciálu využití ke komerčnímu účelu provozování rekreačního ubytování, o které je v této turisticky vyhledávané lokalitě velký zájem. Objekt lze rovněž využít k výstavbě apartmánových jednotek, vlastního bydlení nebo rodinné rekreaci, a to s výrazně nižším rozpočtem rekonstrukce.

Typ nemovitosti:
Komerce
Číslo nemovitosti:
23001
Operace:
Prodej
Adresa:
Arnoltice 145
Plocha pozemku:
899 m2
Plocha zastavěná:
172 m2
Plocha podlahová:
346 m2
Podlaží:
3. podlaží z 2 podlaží celkem
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
V rekonstrukci
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Centrum obce
Komunikace:
Asfaltová
Rok rekonstrukce:
2005
Výbava - popis:
altánek, venkovní posezení
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 50' 13.722"N, 14° 15' 49.320"E